Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

«Від документів Папи Римського до хроніки подій УГКЦ за 2019 рік», – вийшов друком черговий примірник «Благовісника Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ»

Нещодавно вийшов друком «Благовісник Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви» за 2019 рік.

Новий «Благовісник» цікавий тим, що у ньому міститься Слово Папи Римського Франциска до Верховного Архиєпископа, єпископів Постійного Синоду та митрополитів УГКЦ під час зустрічі з проводом УГКЦ і очільниками дикастерій Римської курії. Світлина з цієї події міститься на першій сторінці видання.

Крім цього, у розділі «Документи Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви» опубліковано важливі декрети: про стратегію розвитку УГКЦ  на період до 2030 року, заснування Патріаршого дому у Львові, а також декрет про встановлення та проголошення Ордена митрополита Андрея Шептицького, разом зі статутом відзнаки.

Варте уваги добре відоме послання «Наша Свята Софія»: з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави.

Загалом видання містить такі розділи: «Документи Папи Римського Франциска», «Документи Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви», «Документи Патріаршої курії УГКЦ», «Звернення і Послання», «Проповіді, Промови, Інтерв’ю», а також «Документи Синоду Єпископів УГКЦ», «Документи Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ» та «Хроніка подій».

Варто зазначити, що видавцем «Благовісника» є Патріарша Курія УГКЦ, головним редактором цього релігійного видання є Блаженніший Святослав, упорядником і літературним редактором – Ірина Голота, художньо-технічним редактором – Роман Гера.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *