Музичний подарунок екіпажу есмінця «Dragon» та вшанування пам’яті загиблих у Другій Світовій війні

Музичний подарунок для екіпажу есмінця Королівських ВМС «Dragon» – виступ оркестру артилерійської бригади ВМС імені генерала-хорунжого Олексія Алмазова.
Під бурхливі оплески іноземних колег українські військові віртуози виконували відомі музичні твори. Командир есмінця Dragon Джайлс Пелін висловив сподівання, що в майбутньому військовим оркестрам обох країн вдасться зіграти разом.
Перебуваючи в Одесі, представники Великої Британії поклали вінок до пам’ятника Невідомому матросу та вшанували пам'ять тих, хто загинув під час Другої світової війни.
Бен Морган, представник посольства Великої Британії в Україні, зауважив: «Протягом останнього тижня ми разом з нашими українськими колегами проводили дуже важливу підготовку на борту есмінця «Дракон». Це боротьба за живучість, вивчення авіаційного оснащення корабля – все це включає в себе навчально-тренувальна місія «Орбітал». В цей час у присутності Президента України міністр оборони України Андрій Таран та Державний секретар з питань оборони Великої Британії та Північної Ірландії Бен Уоллес підписали Меморандум про посилення співпраці між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії у військовій і військово-технічній сферах. І це також дуже важливо. Закінчити візит до України ми вирішили вшануванням загиблих матросів. Бо всі ми – моряки. А під час Другої Світової війни наші країни разом боролися з фашизмом. Дуже важливо пам’ятати про це».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *