25 родин військовослужбовців ВМС України отримали квартири

14 жовтня українські захисники отримували найкращі побажання й подарунки від рідних, друзів, військового керівництва та пересічних українців, а 25 родин українських моряків в Одесі отримали те, про що мріє кожна родина військового, – сертифікати на жило.
Цієї події родини українських моряків чекають десятиліттями. Тож це – по-справжньому довгоочікувана і щаслива мить для кожного з них. У День захисника України в Одесі щасливі новосели отримали ключі від нових квартир.
Начальник штабу – заступник командувача ВМС ЗС України віцеадмірал Андрій Тарасов: "Нині отримують 25 сімей квартири . Це було зроблено за ініціативи президента України Володимира Зеленського. Я вас всіх вітаю та бажаю, щоб ваші оселі вам приносили щастя і радість."
Родина Бойків на квартирній черзі з моменту народження свого первістка, котрому нині 22 роки. Олена і Володимир у 2014 виїхала до Одеси, навіть не замислюючись про житло на новому місці.
Олена Бойко: "Тоді все кидали, коли виїжджали з шість сумок було, думали тільки про дітей. Ми навіть нічого з собою не брали – там все залишилось. Тут було життя з нового аркуша, і воно в нас тепер дуже стрімко розвивається, у нас вже і доця-одеситка є, і ми дуже задоволені."
І все ж у родини є ще одна мрія.
Володимир Бойко, військовослужбовець ВМС ЗС України: "Я радий за себе і за свою родину. Хотілося б, щоб всі військові відчули зараз те, що відчуваю я."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *