Про виклики, пов’язані з Covid-19 говорили на засіданні Комісії душпастирства і охорони здоров’я Львівської архиєпархії

Засідання Комісії душпастирства і охорони здоров’я Львівської архиєпархії розпочалося спільною молитвою. Відтак з доповіддю на тему «Пандемія коронавірусу.

Правила поведінки та способи захисту медичного капелана» виступила Головний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я при Львівській облдержадміністрації доцент п. Наталя Тимко, яка на запрошення Голови Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяни Карвацької погодилась розповісти про виклики, пов’язані з Covid-19.

Пані Наталя на високому професійному рівні донесла інформацію щодо перебігу захворюваності у Львові та області, мутування вірусу, правила поведінки при виявленні симптомів і при контактуванні з інфікованими людьми, про профілактичні заходи. Також чітко і вичерпно відповіла на численні запитання медичних капеланів.

Присутня на засіданні с. Севастіяна розповіла медкапеланам про проєкти, які реалізовують в Комісії, презентувала нові видання, повідомила про програму вишколу медкапеланів.

Далі Голова Комісії Львівської архиєпархії о. Тарас Годомський представив медичним капеланам рішення Антикризового Комітету УГКЦ щодо правил поведінки в храмах під час пандемії та роздав засоби захисту і антисептики медкапеланам. Засідання закінчили молитвою.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zdorovia.ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *