Позиції під Старогнатівкою боронять айдарівці

Ще 2014 цей батальйон обрав для себе майбутній шлях рідної країни, і відтоді послідовно його захищає. Окремий штурмовий батальйон ЗС отримав почесне найменування «Айдар» 2020 року, а героїчно проявив себе у захисті України від російського агресора з перших днів війни. Нині військовослужбовці боронять позиції поблизу Старогнатівки, і активно відслідковують всі дії ворога. Військовослужбовець ЗС України за позивним "Святий" розповів, що на ворожих позиціях постійно щось підривають, постійно будуються, заганяється техніка. Стрільби інтенсивної мало, тому і наші підрозділи використовують цей час для підготовки, для укріплень та проведення навчань.
Два роки у батальйоні шахтар на позивний «Глобус». Обіймає посаду командира відділення. Одразу помітно – українець, бо й оборонець добрий, і господар справний. Цей бліндаж разом з побратимами облаштовував з нуля, а до того – разом з хлопцями копали до нього рівчак, десь у метрів 300. Каже, що хотіли відчувати себе, як удома.
У батальйоні чимало бійців, котрі на фронті з початку війни. Святий – один з них. Боронить Україну з липня 14, тож ротації вже давно перестав рахувати. Під час перебування на фронті був поранений, але до цивільного життя повертатися не збирається. Каже, що воюватиме, доки не звільнимо країну від ворога, та й досвід мусить передати молоді.
А передавати його є кому, кажуть айдарівці.
Позивний "Макс": "У мене є кістяк роти, який постійно на місці, який може навчити. Підготовка Збройних сил України покращується, от і ми пройшли навчання у Львові зі спеціалістами – натівськими фахівцями – канадці дуже багато досвіду передали."
Тож, озброївшись Шевченковим «і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь» – айдарівці впевнені у власних силах щодо захисту України і відновленню її територіальної цілісності.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *