Скали клятву морського піхотинця та одягли штормові берети

Їх девіз, як і раніше – незмінний, їх завдання – обороняти рубежі півдня Донецької області і Азовське узбережжя. Тут, в колись курортному селі Широкине, розбитому ворогом майже вщент, у 2015 – 2016 роках велись запеклі бої за здобуття стратегічної висоти і напрямку, що захопили російські бойовики. Морські піхотинці вистояли, і метр за метром звільнили населений пункт. Зараз – це одна з основних сторожових веж приморського напрямку.
Скласти клятву морпіха і стати одним із вірних – для цих воїнів особлива честь. Урочисте шикування, промова до особового складу і привітання – це вже традиція, каже командувач морської піхоти Юрій Содоль.
14 жовтня по всій Україні вклоняються подвигам героїв, а загиблих захисників вшановують хвилиною мовчання. Від морпіхів біля встановленого своїми руками пам’ятника у найвищій точці Широкиного – бойовим побратимам – пам’ять і шана…
У такі хвилини – кажуть – нічим не загасити в душі ненависть до агресора, а в серці – біль і сум за загиблими товаришами.
Аби отримати заповітний берет кольору морської хвилі не достатньо лише смуги перешкод і подолання психологічного випробування. Головне – не схибити перед собою а ще – друзями, щоб кожен міг на тебе розраховувати, як на самого себе – кажуть морпіхи.
В нинішніх реаліях війни в морпіхи йдуть свідомо. Кожен розуміє, якщо буде треба – підеш першим, а вийдеш останнім. Саме за звитягу і доблесть кращих нині нагороджують відзнаками. Вірні завжди обіцяють – миру в Україні бути. І під синьо-жовтим прапором.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *