У Львові завершився курс медіаосвіти для монашества

У Львові від початку вересня, за сприяння Патріаршої комісії у справах монашества, тривав унікальний курс медіаосвіти для монашества. Інтернет, на сьогодні, – це тренд, який також може бути і потужним інструментом євангелізації, однак не всі знають, як зацікавлювати аудиторію, створювати відео, актуальні інформаційні приводи.

Опанувати ці важливі вміння навчав під час курсу, його керівник єрм. Лука Михайлович.

Головною метою програми було допомогти членам чернечих спільнот навчитися вибудовувати ефективну комунікацію інституції, яку вони представляють.

Відтак учасники курсу довідалися як створювати відеоблоги, як писати новини, розрізняти журналістські жанри, робити відеоконтент, різноманітні афіші, будувати ефективну команду і організовувати такі події, на які люди справді прийдуть. Цікаво, що курс мав не лише теоретичну складову, але й практичну. Саме тому, всі, хто долучилися, мали нагоду побачити новостворені відео із життя монастирів, довідатися про ремесла, які там розвиваються, більше розкрити для себе харизму конкретних Згромаджень і архітектурну красу старовинних монастирських будівель.

Одна із учасниць курсу, сестра-василіянка, розповіла,  що у монастирях зараз відчувають потребу вибудовування ефективної комунікації з іншими Згромадженнями, з тим, щоб вчасно і якісно надавати інформацію про свою діяльність і служіння Патріаршій комісії у справах монашества. Для цього потрібні медіавміння.

Наприкінці курсу, єрм. Лука Михайлович,а  також заступниця голови Патріаршої комісії у справах монашества, с. Магдалина Витвицька, ЧССВ вручили усім учасникам сертифікати. С. Магдалина підкреслила, що ідея такого курсу визрівала давно, адже у ньому була відчутна потреба – до неї звертаються представники духовенства із різних областей України із запитом на участь у такому курсі. Єрм. Лука Михайлович, зі свого боку, повідав, що він проводив цей курс не для себе, але для учасників, щоб вони могли забезпечити медійний супровід своїх монастирів, і наголосив, що готовий знову проводити такий курс, коли набереться нова група.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *