Covid-19 у Ватикані: виявлено черговий випадок зараження

Covid-19 у Ватикані: виявлено черговий випадок зараження
Цього разу позитивний результат тесту отримала особа, що проживає у «Домі святої Марти». Безсимптомний хворий тимчасово залишив комплекс і перебуває на ізоляції.

VATICAN NEWS

Виявлено коронавірус в одного із мешканців «Дому святої Марти», гостьового комплексу на території Ватикану, апартамент в якому Папа Франциск обрав як свою резиденцію. Як повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, серед мешканців Ватикану виявлено черговий випадок зараження COVID-19. «Хворий, на даний час безсимптомний, переведений в умови ізоляції, як і всі, хто перебували з ним у безпосередньому контакті, та залишив “Дім святої Марти”, в якому звичайно проживає».

Повідомивши про те, що одужали три особи, в яких зараження було виявлене раніше, Речник Апостольської Столиці наголосив, що й надалі виконуються розпорядження, видані компетентними органами, а стан здоров’я усіх мешканців «Дому святої Марти» перебуває під постійним наглядом. Слід згадати, що цього тижня одинадцять випадків зараження коронавірусом зафіксовано серед швейцарських гвардійців.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *