Для ветеранів війни на Сході та військових капеланів провели онлайн курс англійської мови

В днях 7 вересня-16 жовтня відбувся 20-годинний благодійний онлайн курс англійської мови для ветеранів російсько-української війни і військових капеланів.

Проєкт, організатором та головним спонсором якого є Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А), було ініційовано в рамках платформи ESL.Ukraine, яка діє на базі родинного обійстя Слуги Божого Патріярха Йосифа Сліпого у с. Заздрість на Тернопільщині.

Впродовж шести тижнів з учасниками курсу працювали викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки (Ірина Іванкович), Канади (Тарас Малюжинський), студенти з України (Віра Грабчук, Анна Задонцева), які навчалися у США за програмою FLEX, та студент Києво-Могилянської академії Андрій Мирошниченко.

У програмі були багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, майстерності писання, адаптованої літератури. Учасники курсу переглянули та обговорили кінофільм “Forrest Gump”, а також взяли участь у ток-шоу з зіркою української музики Брією Блессінґ. Навчальний процес відбувався не лише за традиційним методом підручника, але й було застосовано новітні технології, які мали на меті у зрозумілий та доступний спосіб донести матеріял. Учасники програми мали чудову нагоду спілкуватися живою англійською мовою у дружньому колективі.

За словами Голови ТСС А І. Іванкович, «свого часу, ми започаткували проєкт англійської для майбутніх захисників України, обравши нашим мотто слова – «Служимо тим, хто служить Україні». Цей перший і, сподіваюся, не останній онлайн курс для учасників війни на Сході та військових капеланів є продовженням нашого служіння».

Пресслужба Товариства «Свята Софія» США

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *