Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Владика Борис Ґудзяк взяв участь у  віртуальному форумі Світового Конґресу Українців «Єднаємось Україною»

Перший віртуальний форум Світового Конґресу Українців «Єднаємось Україною» стартував 17 жовтня 2020 року о 15:00 за Київським часом.

Про це йдеться на сайті Світового Конгресу Українців.

Топ-спікерами Форуму були видатні українці діаспори: архиєпископ митрополит Філадельфійський Української Греко-Католицької Церкви у США та Президент Українського католицького університету Борис Ґудзяк, інтернаціонально відома диригентка, перша запрошена жінка-диригент Байройтського оперного фестивалю, (Німеччина), засновниця та арт-директорка Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt, засновниця, художня керівниця та головна диригентка Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU, впродовж 2017-2020 головна диригентка Опери та Філармонійного оркестру м. Ґрац (Австрія) Оксана Линів, а також Виконавчий директор Ради з фінансового нагляду та управління Пуерто-Рико, колишня Міністерка фінансів України Наталія Яресько.

Співведучі Форуму: Павло Ґрод, Президент Світового Конґресу Українців та Вікторія Гринчишин, співзасновниця Центру Анни Київської в Парижі.

На прикладі історій діячів діаспори і неординарних проєктів у США, Канаді, Франції, Польщі, Австралії, Південній Африці, Об’єднаних Арабських Еміратах, Японії та інших частинах світу учасники обговорювали, що єднає світове українство сьогодні та що для нього стане дороговказом у майбутньому. Також розказували звідки українці за кордоном черпають натхнення та завдяки чому лишаються українцями, де б не жили; чим живуть українські громади на різних континентах і яку роль відіграють Церква та віра в їхньому житті; хто з діаспорян працює в чи з Україною, а хто підсилює голос країни на міжнародній арені, беручи на себе функцію її амбасадорів.

«Понад п’ятдесят років Світовий Конґрес Українців єднає українців та друзів України у всьому світі, надихаючи до спільної дії заради майбутнього України. Сьогодні, у час безпрецедентних викликів, ця місія є важливою, як ніколи раніше. Саме тому 17 жовтня Світовий Конґрес Українців запросив видатних діячів діаспори, українців та друзів України до віртуального форуму для обговорення актуальних тем підтримки України, протидії агресору та єднання наших громад», – зазначив Президент СКУ Павло Ґрод.

Форум транслювали телеканали UA:КУЛЬТУРА та UA:ПЕРШИЙ.  

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *