У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Для ветеранів війни на Сході та військових капеланів провели онлайн-курс англійської мови

Від 7 вересня до 16 жовтня тривав 20-годинний благодійний онлайн-курс англійської мови для ветеранів російсько-української війни і військових капеланів.

Проєкт, організатором та головним спонсором якого є Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А), було ініційовано в рамках платформи ESL.Ukraine, яка діє на базі родинного обійстя слуги Божого патріарха Йосифа Сліпого у с. Заздрість на Тернопільщині.

Впродовж шести тижнів з учасниками курсу працювали викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки (Ірина Іванкович), Канади (Тарас Малюжинський), студенти з України (Віра Грабчук, Анна Задонцева), які навчалися у США за програмою FLEX, та студент Києво-Могилянської академії Андрій Мирошниченко.

У програмі були багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, майстерності писання, адаптованої літератури. Учасники курсу переглянули та обговорили кінофільм “Forrest Gump”, а також взяли участь у ток-шоу із зіркою української музики Брією Блессінг. Навчальний процес відбувався не лише за традиційним методом підручника, а й було застосовано новітні технології, які мали на меті в зрозумілий та доступний спосіб донести матеріал. Учасники програми мали чудову нагоду спілкуватися живою англійською мовою у дружньому колективі.

Голова ТСС А І. Іванкович розповіла: «Свого часу ми започаткували проєкт англійської для майбутніх захисників України, обравши нашим мотто слова – «Служимо тим, хто служить Україні». Цей перший і, сподіваюся, не останній онлайн- курс для учасників війни на Сході та військових капеланів є продовженням нашого служіння».

Пресслужба Товариства «Свята Софія» США

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *