Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Капелани Центру опіки сиріт приєдналися до Всесвітньої молитви дітей на вервиці, яку започаткував Папа Франциск

Капелани та волонтери місії «Центр опіки сиріт», що діє у Львівській архиєпархії, спільно з підопічною дітворою долучилися до Всесвітньої молитви дітей на вервиці в наміренні єдності та миру у всьому світі.

Таку молитву у 2019 році започаткував Папа Франциск. Голова місії «Центр опіки сиріт» о. Роман Прокопець молився вервицю з дорослими і малими парафіянами храму Святого Миколая Чудотворця УГКЦ м. Львів Дому милосердя; отець Тарас Мисяковський з вихованцями та працівниками Дитячого будинку №1 в каплиці Введення в храм Пресвятої Богородиці; отець Юрій Фединишин з дітворою Навчально-реабілітаційного центр «Мрія» в каплиці Блаженної Соломії; а брат Остап Нич разом із наймолодшими друзями Дитячого комунального будинку №1 в каплиці Матері Божої Непорочного Зачаття.

У 2019 році Святіший Отець Папа Франциск підтримав ініціативу Папської Фундації «Допомога Церкві в потребі», що має назву «Мільйон дітей моляться вервицю за єдність і мир». Цього року така молитва відбулася18 жовтня. До неї приєдналися й діти в Україні.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *