Допомога від Папи родинам екіпажу затонулого корабля

Допомога від Папи родинам екіпажу затонулого корабля
Сім’ї також отримують духовну та психологічну підтримку від осередків морського апостоляту.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Через Дикастерію служінні цілісному розвиткові людини Папа Франциск переслав фінансову допомогу всім сім’ям членів екіпажу судна «M/V Gulf Livestock 1», що затонуло в Японському морі на початку вересня, потрапивши у тайфун. Корабель вирушив із Нової Зеландії та прямував до Китаю. З присутніх на борту 43 членів екіпажу (39 філіппінців, 2 австралійці та 2 новозеландці) вдалося врятуватися лише двом.

За посередництвом Апостольських Нунціатур та місцевих осередків морського апостоляту «Stella Maris», допомога буде особисто передана родинам пропалих безвісті та двом врятованим морякам, разом з особистим подарунком від Папи Франциска як вияв його близькості та солідарності.

У повідомленні Дикастерії зазначається, що цей матеріальний внесок від перших днів трагедії супроводиться духовною та психологічною підтримкою, яку філіппінським сім’ям надають співробітники, капелани та черниці осередків «Stella Maris». Підтримка, що з огляду на обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, надавалася за посередництвом цифрових засобів, надаватиметься й надалі протягом кількох наступних місяців.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *