30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

НАТО планує створити новий космічний центр в Німеччині і звертає увагу на дії Росії та Китаю

У четвер міністри оборони країн-членів НАТО розпочинають обговорення планів створити новий космічний центр на німецькій військовій базі в Рамштайні, повідомляють ЗМІ.

«Це стане центром забезпечення космічної підтримки операціям НАТО, наданні інформації та координації нашої діяльності», – заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ на початку зустрічі, пише The Tribune.

Про плани НАТО створити такий центр першими повідомили німецькі видання DPA та DW в понеділок.

Новий центр, за повідомленнями, збиратиме інформацію про можливі загрози супутникам і може стати командним оборонним центром, пише Deutsche Welle.

Видання наводить слова Столтенберґа: «Швидкий ефективний супутниковий зв‘язок є життєво важливим для наших військових. Космічне середовище дуже змінилось за останні десять років. Космос стає більш заповненим і конкурентним, Щороку додається сотні нових супутників. Супутники стають все більш вразливими. Деякі країни – включаючи Росію та Китай – розробляють протисупутникової системи, які можуть засліпити, вивести з ладу, або збити супутник і створити небезпечні уламки на орбіті».

Столтенберґ відзначив важливість супутникової інформації «для забезпечення навігації, збору розвідданих, повідомлення та виявлення запусків ракет».

«Тому альянс потребує гарної системи інформування про те, що відбувається в космосі, щоб ми продовжували мати надійний доступ до космічних послуг і утримали технологічну перевагу», – додав він в коментарі DW.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *