У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Папа: першою місією християнина є молитва

Папа: першою місією християнина є молитва
Наприкінці загальної аудієнції в середу після Всесвітнього місійного дня Святіший Отець присвятив кілька побажань місійному місяцеві, який є жовтень.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Місійний місяць жовтень нагадує нам про те, що в нашій молитві світ повинен бути завжди присутнім. Першою місією є молитва, наші стосунки з Господом, Який вчиняє плідними старання на користь Євангелія та спасіння людей, особливо, вбогих. Молімося Господеві, аби ми дійсно були учнями-місіонерами», – закликав Папа Франциск, вітаючи наприкінці загальної аудієнції, що в середу, 21 жовтня 2020 р., відбулася в залі Павла VI у Ватикані, німецькомовних учасників і глядачів.

А звертаючись до італійців, Святіший Отець сказав: «Жовтень, місійний місяць, є наполегливим заохоченням для християн почуватися відповідальними за поширення Божого царства. Будьте відважними у звіщенні в кожному середовищі євангельської благовісті словами та прикладом», – побажав він, а промовляючи до молоді, хворих, похилих віком і молодят, додав: «Умійте приймати також і важкі та сумні життєві хвилини, єднаючись із хресною жертвою. Через духовну єдність з Ісусом та молитвою до Пресвятої Тройці станете співробітниками євангелізаційної місії Церкви».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *