У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Перша регата на кубок ветерана II Світової війни І.Т. Кулібаби

На базі яхт-клубу ДП «Чорноморський яхт-клуб» і Вітрильної федерації Одеської області, за участі курсантів Інституту ВМС НУ «ОМА» та ліцеїстів ВМЛ ім. Віце-адмірала Безкоравайного пройшли перші змаганнях з вітрильного спорту.
Цього року оксамитовий сезон в Одесі порадував не тільки одеситів і гостей міста, а ще і шанувальників вітрильного спорту. Тепла погода та спокійне море дало можливість провести першу регату на Кубок ветерана Другої світової війни та морського піхотинця, полковника у відставці Івана Кулібаби за участі курсантів та ліцеїстів. Такі морські перегони проводять для популяризації вітрильницького спорту і залучення молоді до морської справи та вітрильницького спорту, а також підтримання рівня фізичної витривалості та спортивної майстерності учасників. Змагання на воді – це боротьба спортивних тактик, а фізична підготовка є однією із ключових складових виховання військовослужбовців.
Захід розпочався зі збору капітанів команд для уточнення маршруту гонки. Наступним етапом став розподіл капітанів по екіпажам та інструктажу учасників змагань. Перегони проходили на крейсерсько-гоночних яхтах класу «Platu 25». Дистанція однієї гонки складала 2 км.
На попередніх тренуваннях курсанти та ліцеїсти займались технікою управління та налаштування вітрильного судна, аналізували тактику ведення вітрильних перегонів та працювали з матеріально-технічною частиною.
За результатами змагань визначили переможців та призерів: перше та друге місце посіли учні Військово-морського ліцею, трете — вибороли курсанти Інституту ВМС. Церемонія нагородження пройшла на базі ВМЛ за участі командувача ВМС, контр-адмірала Олексія Неїжпапи.
У ВМС постійно проводиться робота, щодо вдосконалення спортивної майстерності, високих спортивних результатів та розвитку професійних навичок зокрема з вітрильного спорту. Тож цю традицію будуть підтримувати і надалі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *