У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Вибори 2020: Правоохоронці мають бути особливо пильними після оголошення результатів екзитполів

Радник міністра внутрішніх справ Володимир Філенко закликав правоохоронців бути особливо уважними після оголошень результатів екзитполів у день виборів.
«Найбільше порушень поліція фіксує в Київській та Одеській області. Оскільки в цих областях найдорожча земля. 2 мільйонів гектарів землі держава передала територіальним громадам. Боротьба за місця місцевих депутатів та районних голів буде така, якої ми ще не бачили. Тому, закликаю МВС напружити всі сили та засоби. Оскільки, в день виборів нас можуть чекати всілякі несподіванки. Особливо, коли будуть оголошені перші результати екзитполів», -сказав він.
Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко заявив, що під час виборчої кампанії 2020 правоохоронці фіксують не велику кількість зловживань та порушень. Однак, у день тиші та день виборів всі кандидати повинні також дотримуватись закону.
«Хочу звернути увагу, що поліція ретельно стежить, щоб у день тиші та у день голосування було дотримано процесу не вдаватися до політичної агітації. Через те, ми, гарантуючи громадянам України право на опитування, нагадуємо, що таке опитування повинно проводитись без залучення будь-якої політичної символіки та використання гасел, які використовувались під час виборчої кампанії», – Іван Варченко.
Член громадської мережі «Опора» Андрій Токарський зазначив, що наразі спостерігається ситуація, коли змінюються територіальні виборчі комісії – це Одеська та Запорізька області. Тому, така загроза існує і в останні дні перед виборами. Це саме стосується і ТВК. Це все може вплинути на організаційні питання, які можуть порушити процес роботи і голосування громадян.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *