У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Словак створив безкоштовний додаток для інвестування в Україну

Сергій Страйняк закохався в Україну, а тоді й в українську дівчину. Відтак за покликом душі народився його проект

Знайомтеся, це – Сергій Страйняк. Подорожуючи Закарпаттям та Львівщиною, відкриваючи для себе Україну, словак українського походження закохався в її землю та рідний йому народ. Відтак IT-спеціаліст поставив собі за мету підтримати та показати світу безмежні інвестиційні можливості України за допомогою сучасних технологій.

Так Сергій вирішив створити мобільний додаток, де б іноземний інвестор за декілька клацань мишкою переконався, що в Україну інвестувати можна і треба.

“Так як я маю українське коріння, то, як хобі, вирішив створити цей безкоштовний додаток саме для України, щоби підтримати її та показати світу безмежні інвестиційні можливості України за допомогою сучасних технологій”.

34-річний Сергій отримав своє ім’я завдяки своєму українському корінню

“Я родом зі Словаччини, місто Кошице, але маю українське коріння. Моя рідна мова – словацька, я також розмовляю англійською та німецькою. Мій прадід був українцем (Корнель Футей) з Тернополя. У віці 27 років він поїхав до Чехословаччини, де одружився, а потім подався працювати в Аргентину (близько 1930 р.) У мене також є родина (віддалена), яка живе в Бучаку (село в Україні, у Канівському районі Черкаської області – ред.). Завдячуючи нашому українському корінню, батьки дали мені ім’я Сергій”.

Подорожуючи, закохався в Україну, а також – в українську дівчину.

“Мені подобається Україна. Я відвідав Закарпаття, Львів та 140 км поза Львовом. Моя кохана дівчина – українка. Коли я дізнався більше про Україну, то побачив потенціал, який має ця країна. Також тут є багато незаможних людей, які були б вдячні іноземним інвесторам. Я відчував, що хочу зробити якусь добру справу для України”.

Щоб інвестор також закохався в Україну

Сергій помістив у свій додаток координати індустріальних парків України, щоб інвестору було легко переглянути перспективні місця. Все дуже просто, на мапі України відображаються відповідні іконки.

Також інвестор може дізнатися про державну підтримку його інвестування, таку, як звільнення від ввізного мита на товари з метою інвестування чи надання різноманітних пільг.

Важливий пункт меню “Переваги для інвестування в Україну”. Він містить географічну локацію та клімат, багатство природних ресурсів, спільні європейські традиції, культуру, робочу етику і т.д.

Окрім того, додаток пропонує історії успіху іноземних компаній в Україні.

“Основна мета – представити інвестиційні можливості для іноземних інвесторів та показати, де можна інвестувати”, – каже Страйняк.

Україна допомогла

В ході розробки Сергій Страйняк зв’язався з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, яке повністю сприяло його роботі.

“Вони охоче допомогли і надали мені всі дані та оновлення (фотографії індустріальних парків, інформацію тощо)”, – розповідає чоловік.

Завантаження безкоштовне

Додаток для iPhone зробить український інвестиційний потенціал видимим в Україні, оскільки кожен, хто має пристрій iPhone, може завантажити його безкоштовно та поділитися ним у всіх соціальних мережах / ЗМІ.

За словами Сергія, Україна має дуже великий потенціал, який лише чекає свого розвитку.

“Це реальна програма, яка буде оновлюватися в найближчі місяці / роки і представлятиме сучасний інвестиційний потенціал України та промислові парки, оскільки інновації та сучасні технології є частиною інвестиційного світу. Додаток має велику перспективу, оскільки сучасні технології рухають світ”.

Зроблено з любов’ю до України

“Коли додаток стане відомим, він покаже потенціал України та індустріальних парків України, де іноземці зможуть створювати компанії у різних галузях. Й тоді іноземні інвестори зможуть вкладати свої ресурси та будувати фабрики, даючи роботу людям та вливаючи гроші в Україну в різних сферах. Я робив цей додаток з шаною і любов’ю”, – підсумовує Сергій Страйняк.

Нагадаємо, що за даними Мінекономіки України, станом на середину липня 2020 року до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено 43 індустріальні парки, у 23 з них визначено керуючі компанії, а в сімох є учасники.

Скачати додаток для IPhone/IPad

https://apps.apple.com/sk/app/investukraine-ip/id1464571582?l=sk

Додаток вже розміщений також і на вебсайті Canadian-Ukrainian chamber of commerce:

http://ukraine-trade-and-investment-portal.com/invest-in-ukraine/industrial-parks/?fbclid=IwAR0E2HT75PCak3mpnwCChtP7WwzeypmpXwfVroaJxZ22EN_oWLgLnHCnwlI

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *