Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Відкриття оновленого ванного відділення у санаторії Одеський МОУ

У Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський», за участі представників Командування Медичних сил Збройних Сил України, було представлено оновлене ванне відділення, що дозволяє надавати повний спектр послуг з фізіотерапевтичного лікування відпочиваючих.
Першими відвідувачами оновлених відділень центру стали військові, які щойно повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил і проходять лікування та реабілітацію у даному центрі.
Центр медичної реабілітації та санаторного лікування було сформовано лише у квітні 2019 року, але за цей час вже проведено багато роботи з відновлення його інфраструктури та оснащення новітнім обладнанням.
За період роботи в Центрі пройшло санаторне лікування та медичну реабілітацію вже більше 2500 пацієнтів. Центр постійно удосконалює свою роботу та покращує умови для комфортного та якісного надання послуг з медичної реабілітації та санаторного лікування для наших захисників.
Сучасне обладнання дає змогу лікувати венозні захворювання, серцево-судинні, органи травлення, розлади центральної нервової системи. Окремі ванни – для лікування хвороб гінекології та урології.
Обладнання, закуплене центром – це найновітніша апаратура, яку використовують у кращих клініках світу, зокрема апарат з мікрохвильової терапії, лазер для лікування артритів та артрозів.
На сьогоднішній день в центрі вже відновлено водопостачання горячої і холодної води, електропостачання.
Реформа військової медицини дозволила відновити ще санаторій у Трускавці та ряд інших занедбаних закладів санаторного лікування, які потребували капітального відновлення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *