Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

ЄС назвав начальника військової розвідки Росії Костюкова під санкціями за кібернапади

Європейський Союз оголосив, що з 22 жовтня додає до свого санкційного списку ще двох громадян Росії та підрозділ російської розвідки за кібернапади на комп’ютерні системи німецького парламенту 2015 року.

Рішення означає, що загалом у санкційному списку ЄС пов’язаному з кібернападами зараз перебуває 8 осіб та 4 установи, яким заборонено в’їжджати на території країн Євросоюзу і яким заморожують активи.

У документах ЄС названо Ігоря Костюкова, який очолює Головне розвідувальне управління (ГРУ) генерального штабу збройних сил Росії, а також Дмитра Бадіна, якого названо офіцером Центру спеціальних служб ГРУ.

Під європейськими санкціями оголошено також сам 85-тий Центр спеціальних служб ГРУ, що також відомий як “військовий підрозділ 26165” і знаний під хакерськими інтернетними кличками “APT28”, “Fancy Bear”, “Sofacy Group”, “Pawn Storm” і “Strontium”.

ЄС заявляє, що у нападах на Бундестаг у квітні і травні 2015 року «було викрадено значні обсяги даних і вражена електронна пошта кількох парламентарів включно з канцлером Німеччини Анґелою Меркель».

Також стверджується, що російські військові у квітні 2018 року намагалися проникнути в мережу Wi-Fi Організації із заборони хімічної зброї в Нідерландах.

Нові санкції, а також попередні, накладені у зв’язку з отруєнням російського опозиціонера Олексій Навального, розглядають як ужорсточення дій Європи у відповідь на те, що розглядають як спроби Росії дестабілізувати західні країни.

Європейські звинувачення значною мірою повторюють заяви, що також неодноразово лунали від США із вказуванням на те, що названо нападами хакерів за якими стоять російські державні структури.

Росія ніколи не визнавала свою відповідальність за напади і завжди відмовилася співпрацювати у розслідуваннях дій осіб, щодо яких у західних країнах висунуті обвинувачення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *