Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Глава УГКЦ: «Ми сьогодні молимося, щоб український народ зробив правильний вибір і не став на дорогу смерті»

Той, хто хоче збудувати в Україні простір життя, де б можна було жити, не втікати з тої держави, може основувати свою діяльність тільки на Божій правді і Божій істині. Таке переконання висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового.

Предстоятель розповів, що з ранніх часів християнства Церква навчала про дві дороги, які відкриваються перед людиною. Одна дорога – дорога смерті. Дорога, яка є дорогою відкинення Бога, Його закону, правди. Така дорога остаточно веде до Некрополісу, до міста померлих. Це є дорога безнадії.

«Але той, хто приймає Христа, – переконує Глава Церкви, – як джерело воскресіння і життя, іде дорогою життя, і має надію. надію не лише витримати усі труднощі того земного життя, але має надію на життя вічне. Тому каже Христос: Я є воскресіння і життя, Я є дорога правда і життя. Хто йде тою дорогою, якою веде нас Христос, будьте певні, не буде ніколи в стані розпуки і безнадії. Бо саме надія на вічне життя є змістом християнської надії».

Дуже часто соціологи питають українців, а чи правильною дорогою рухається наша держава? Чи правильно рухається наше суспільство? «Ми як християни кажемо, є дві дороги. Одна дорога є знищення, руйнування, корупції, розпаду і остаточно смерті. А є друга дорога – дорога правди, життя. Дорога, яка базується на Божому слові. І дороговказом, який показує цю дорогу, є Божий закон, Його правда», – вважає Блаженніший Святослав.

Сьогодні в Україні відбуваються чергові вибори до місцевих органів державної влади. «Напередодні цих виборів, – зазначив проповідник, – була одна ініціатива наших мирян, які питали кандидатів, на якому законі вони будують свою програму… Очевидно, що ми сьогодні молимося, аби український народ зробив правильний вибір, не став на дорогу смерті, не дав майбутнє свого народу в руки тих, які поведуть нас дорогою знищення і безнадії».

«Нехай основою нашого громадського суспільно політичного життя буде християнська надія, яка допоможе нам усе перетривати, а фундаментом закону України буде Закон Божий. Бо те, що суперечить Божому закону, насправді є беззаконням. Дорогою в нікуди. Нехай милосердний Господь поспішить до кожного з нас, хто страждає, хто дивиться в очі смерті, хто переживає час розпачу… Нехай Його животворяще слово буде тою силою, яка поможе нам йти вперед», – побажав усім і кожному Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *