Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

“Щиро дякую за довіру!”. Голови громад Тернопілля вже святкують перемогу.

Стали відомі імена майбутніх голів шести ОТГ на Тернопільщині. Не дочікуючись офіційного оголошення результатів голосування на місцевих виборів, кандидати-евентуальні переможці приймають вітання та гаряче дякують виборцям.

Фото www.facebook.com/Василь-Смаглюк

Одну з найбільших громад Тернопільщини, Кременецьку, за попередніми підрахунками,очолив директор однієї з місцевих шкіл, 36-річний «свободівець» Андрій Смаглюк. За нього свої голоси віддали понад 25% тутешніх виборців. «Головна перемога нашої команди. Десь глибоко у виборчій ніченьці із новообраним міським головою Кременецької об’єднаної територіальної громади. Так. Наш свободівець, націоналіст Андрій Смаглюк переміг мерські вибори», – написав активіст Дмитро Мельничук на своїй facebook-сторінці, позначивши у дописі пана Смаглюка.

На виборах голови Бережанської ОТГ, за попередніми підрахунками, перемагає 38-річний самовисуванець Ростислав Бортник. Раніше він працював архітектором бюро Австрії, Голландії, Швеції та Німеччини. Ростислав Бортник уже подякував виборцям за висловлену довіру на своїй facebook-сторінці. 

«Шановні краяни. Висловлюю Вам свою вдячність за висловлену довіру. Дякую, що повірили в мене і мою програму. Планка поставлена високо, але разом ми зможемо досягнути ще більших висот. Також прошу Вас стати частиною команди, висловлювати ваші ідеї, бачення, побажання. Буду старатися вислухати кожного. Лиш в такий спосіб ми зможемо розбудувати наш край. Бережанщина. Там, де добре…», – написав Ростислав Бортник.

Фото https://to.te.ua

Також про перемогу Ростислава Бортника написав відомий журналіст Вахтанг Кіпіані. «Під час цих місцевих виборів було ще одне місто, за яке вболівав. Бережани. Не тільки тому, що це місце стрілецької та повстанської слави, Myroslava Gongadze, Богдана Лепкого і Устима Голоднюка. А передусім тому, що там балотувався і виграв вибори глави ОТГ мій френд з Відня(!) Rostyslav Bortnyk. Він повернуся додому з Європи, щоб зробити своє рідне місто кращим. Тішусь і бажаю зробити все задумане», – написав Кіпіані на своїй facebook-сторінці.

.

Фото https://teren.in.ua

У Чортківській ОТГ найбільшу довіру на виборах голови отримав діючий міський голова Чорткова Володимир Шматько, за нього проголосувало 79,4% виборців. На другому місці – Роман Тимофій, за якого віддали 9% голосів, повідомило видання «Терен».

 

Фото www.facebook.com/groups/zboriv.my.dream

У Зборівській ОТГ, за попереднім підрахунком голосів, перемагає чинний міський голова, висуванець «Європейської Солідарності», 32-річний Руслан Максимів. «За попередніми даними із дільниць очільником Зборівської громади стає Руслан Максимів. Друге місце посідає Василь Пихальський, третє Олександр Парацій. Офіційну інформацію від ТВК буде відомо незабаром. Вітаємо лідерів та переможця!», – йдеться у повідомленні на fb-сторінці «Зборів позитивний».

Фото https://terminovo.te.ua

На виборах голови Збаpазької ОТГ переміг діючий міський голова, 40-річний Pоман Полікpовcький, який висувався від «Європейської Солідарності». Пpо це повідомив секретар збаразької міськради Pоман Напованець. «Фактично завеpшено підpахунок голоcів… Вже можна впевнено cказати, що Pоман Полікpовcький здобуває пеpемогу на вибоpах та найближчі 5 pоків буде очолювати новоcтвоpену Збаpазьку ОТГ. Тепеp, головне, випpавдати довіpу вибоpців. Вітаю, та cпівчуваю, бо pоботи попеpеду багато, а очікувань у гpомадян ще більше!», – написав Напованець у себе на fb.

Фото www.facebook.com/Степан-Гладун

Подякував за довіру виборцям чинний міський голова Хоросткова Степан Гладун. Попередньо відомо, що на виборах голови Хоростківської ОТГ його підтримали 92% електорально спроможних жителів громади. «Дорогі жителі Хоростківської ОТГ! Щиро дякую всім, хто не залишився осторонь та взяв активну участь у виборах до місцевих рад – 2020! І хоча офіційного підрахунку голосів ще немає, але по данних з протоколів ДВК мене підтримали більше 92%. Кожен Ваш голос, відданий за мене та партію “Довіра Тернопіль” – це величезна віра в нас, яку ми будемо і надалі виправдовувати конкретними справами. Ми пройшли цей шлях достойно. Адже моя участь у виборах та виборча кампанія відбулася без розкрученого бренду партії, без мільйоного бюджету, без дороговартісної реклами, але з великою вірою в перемогу та прекрасними людьми у команді. Щиро Вам дякую за довіру! Бажаю Вам всім міцного здоров’я, родинного блогополуччя, хай у Вашому домі і в нашій країні буде мир!», – написав Гладун на своїй facebook-сторінці.

Борщів, згідно з попередніми даними щодо голосувння виборців, очолить Ігор Чопик. На своїй сторінці у fb написав дослівно таке: “Шановні жителі Борщівської обєднаної територіальної громади! Ваша довіра на виборах – це велика відповідальність перед вами. Я щиро вдячний кожному з вас, хто віддав свій голос за мене та за команду ВО “Батьківщина”. Дякую тим, хто підтримав словом, порадою і надхненням на цьому нелегкому шляху. Дуже тішить,що в нашій громаді є свідомі та відповідальні люди. Це означає, що є з ким працювати і рухатись вперед, роблячи нашу громаду однією із кращих. Маю велике бажання і надію, що довірена вами посада дась змогу втілити в життя всю передвиборчу програму, бо буду працювати на засадах чесності, прозорості та законності. Є багато планів, а ще більше – роботи. Разом із вами побудуємо громаду, в якій буде комфортно жити кожному. В якій будуть робочі місця, розвинена економіка, інфраструктура, культура, туризм, спорт. Громаду, де влада буде з населенням, буде слухати і головне – чути, підтримувати і дбати про добробут людей нашого краю”.

Вітають із перемогою на виборах у Монастириській ОТГ її чинного голову Андрія Старуха

Детальніше за посиланням: https://terminovo.te.ua/news/39925/ | Терміново новини Тернополя

Нагадаємо, за попередніми доними чинного міського голову Тернополя Сергія Надала на місцевих виборах у неділю, 25 жовтня, підтримали 72,3% мешканців міста і він піде на новий термін мерства без другого туру виборів.

Тим часом на Львівщині у виборах голів ОТГ лідирують чинні мери.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *