У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Тернопільська ТВК “зависла”: опрацьовано протоколи лише з 18 дільниць.

Тернопільська міська ТВК опрацювала протоколи з 18 дільниць. Їх звозять у приміщення палацу культури «Березіль» від ранку понеділка, 26 жовтня. Утворилися значні черги, люди змушені очікувати передачі виборчої документації по кілька годин.

Фото https://te.20minut.ua

“Утворилися значні черги, – людям доводиться чекати по 5-6 годин, щоб здати виборчу документацію. Частина людей розташувалася в актовій залі на другому поверсі”,  – повідомило тернопільське видання «20 хвилин».

Фото https://te.20minut.ua

«Затримки з прийняттями пов’язані і із технічними неполадками в Електронному кабінеті, розробленому ЦВК», – зазначили у дописі на facebook-сторінці Тернопільської міської ТВК.

Відповідно до результатів екзитполу, проведеного журналістами місцевого видання “20 хвилин”, долають п’ятивідсотковий прохідний бар’єр чотири партії: «Свобода», «Європейська Солідарність», «Порядок. Відповідальність. Справедливість», «Слуги народу». Також до міськради Тернополя може пройти і партія «Сила Людей», оскільки набрала в опитуванні 4,99% голосів.

Результат екзитполу на виборах до міської ради Тернополя:

«Свобода» – 43,7%,

«Європейська Солідарність» – 22,44%,

«Слуга Народу» – 5,73%,

«Порядок. Відповідальність. Справедливість» – 5,24%,

«Сила Людей» – 4,99%,

Поки що свій результат на виборах до Тернопільської міської ради підтвердили в «Європейській Солідарності».

Фото www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official

За попередньою інформацією, «Європейська солідарність» отримала майже 15% голосів на виборах до Тернопільської міської ради. Дані, отримані з паралельного підрахунку на дільницях, повідомили на брифінгу очільника «ЄС» Петра Порошенка.

Першим до єдиного списку організації партії «Європейська солідарність» включений голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, який також є кандидатом на посаду міського голови Тернопільської громади. Далі у першій п’ятірці вказані секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, депутатка міської ради та заступниця директора ПП «Креаторбуд» Ліна Прокопів, підприємець Ігор Вонс та Христина Феціца, повідомили в Громадянській мережі «ОПОРА».

Фото www.facebook.com/VictorShumada

«Сьогодні уже можемо говорити про перші проміжні результати виборчої кампанії. «Європейська Солідарність» у Тернополі та Тернопільській області отримала надзвичайно важливу для нас підтримку. Наші фракції будуть представлені в усіх радах. І це велика заслуга кожного, хто прийшов на виборчі дільниці, незважаючи на погану погоду, коронавірус та вихідний, і проголосував за курс України до ЄС та НАТО, за продовження реформ та розвиток громад, за професійну і патріотичну команду, за «Європейську Солідарність», – озвучив результати Віктор Шумада на своїй facebook-сторінці.

Нагадаємо, за чинного міського голову Тернополя Сергія Надала на місцевих виборах у неділю, 25 жовтня, проголосували 72,3% мешканців міста. Результати власного екзит-полу опублікувало місцеве видання «20 хвилин».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *