У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

У міську раду Франківська проходять лише три партії.

Офіційних результатів виборів до міської ради Івано-Франківська ще немає, однак у місті відбувався паралельний підрахунок голосів виборців. Його результати оприлюдив нині чинний і, очевидно, майбутній міський голова Руслан Марцінків. Згідно його даних, до міської ради Івано-Франківська проходить лише три партії.

Найбільшу довіру у місцевого електорату продовжує утримувати ВО”Свобода“. За цю політсилу, згідно паралельного підрахунку, проголосувало аж 50,8% виборців, які взяли участь у голосуванні.

Другою партією, що буде представлена у тутешній міськраді стає «Європейська солідарність». ЇЇ результат – 16,66% голосів.

Третя прохідна – «Батьківщина» з порівняно дрібним результатом у 5,06% голосів.

Решта партій, що претендували на учась у керівництві Івано-Франківськом не здолали прохідний бар’єр. До прикладу, президентська «Слуга народу» отримала лише 3,85%, а «За майбутнє» – 3,9%.

Цікаво, що 6,55% виборців, а це понад прохідний бар’єр, зіпсули свої бюлетені. Ймовірно пояснюється така велика кількість змарнованих голосів новою системою голосування, що її запровадили саме на цих місцевих виборах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *