У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

У Тернополі Сергій Надал отримав перемогу у першому турі виборів. Екзит-пол.

За чинного міського голову Тернополя, члена ВО «Свобода» Сергія Надала на місцевих виборах  у неділю, 25 жовтня, проголосували 72,3% мешканців міста. Результати власного екзит-полу опублікувало місцеве видання «20 хвилин».

Фото https://te.20minut.ua

Друге місце, за даними журналістів, зайняв представник партії «Сила людей» Іван Сороколіт з 7,23%, третє – представник партії «Європейська Солідарність» Віктор Овчарук, у якого 6,73%. Четверте місце посів представник «Батьківщини» Леонід Бицюра (4,99%). На п’ятому місці – представник партії «Слуга народу» Віктор Гевко з 4,49%.

Відповідно до результатів опитування, до міської ради Тернополя можуть пройти п’ять партій: ВО «Свобода» – 43,7%; «Європейська Солідарність» – 22,44%; «Слуга народу» – 5,73%; «Порядок. Відповідальність. Справедливість» – 5,24%; «Сила людей» – 4,99% голосів.

Фото https://te.20minut.ua

Журналісти видання «20 хвилин» провели анонімне опитування на виході із восьми виборчих дільниць у різних районах Тернополя, де зареєстровано 18 883 виборці. Опитали 401 особу, з них – 48% чоловіки та 52% – жінки.

Додамо, за інформацією голови Центральної виборчої комісії Олега Діденка, явка виборців на місцевих виборах-2020 у Тернопільській області виявилася найвищою.

«Найвища активність виборців спостерігалася у Західній Україні, найвищий результат – у Тернопільській області, він склав 46,78 %. Найнижчий – у Донецькій області (31,67%). Простежується тенденція, що на Заході та в центрі України активність виборців була дещо вищою», – сказав Діденко. Загалом по Україні, за його попередніми даними, явка склала орієнтовно 37%. Це на 9,6% менше, ніж на місцевих виборах 2015 року.

Нагадаємо, на виборах голови Львівської об’єднаної територіальної громади, за результатами екзит-полу, проведеного соціологічною агенцією Fama, найбільшу підтримку отримав лідер «Об’єднання «Самопоміч», чинний міський голова Андрій Садовий – 38%, тим часом кандидат «Європейської Солідарності» Олег Синютка – 28%.

Згідно з даними екзит-полу, проведеного ГО «Центр розвитку ініціатив», під час виборів міського голови Івано-Франківська діючий мер Руслан Марцінків отримав 84% голосів виборців. Друге місце у боротьбі за посаду мера Франківська у Петра Шкутяка з «Європейської Солідарності».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *