У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

В Європі поновлюють карантинні обмеження на тлі нових спалахів COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров‘я в неділю зафіксувала третій поспіль день рекордного з часів початку пандемії зростання випадків захворювання на коронавірус.

Цього разу майже половина випадків нових заражень – більше 221 000 – припадає на європейський регіон.

«Ми перебуваємо в критичній точці пандемії, особливо в західній півкулі, – заявив директор ВООЗ Тедрос Гебреєсус у п‘ятницю, – Наступні декілька місяців будуть дуже складними, а деякі країни перебувають на небезпечній траекторії».

Загальна кількість випадків заражень COVID-19 у світі, за даними ВООЗ, перевищила 42 мільйона, включаючи 9 мільйонів в європейському регіоні.

Низка європейських країн оголосила про рекордне зростання кількості заражень і поновлення карантинних обмежень.

Прем‘єр-міністр Іспанії Петро Санчес, запровадив новий надзвичайний стан в країні, включно з введенням комендантської години а також обмеженням подорожей між деякими регіонами. В Іспанії загальна кількість заражень сягнула 1 мільйона випадків.

Ірландія запровадила обмеження на подорожі далі ніж 5 кілометрів і оголосила про припинення роботи крамниць, які не вважаються життєво важливими.

Про можливість запровадження нових обмежень цього тижня оголосили Швейцарія та Італія; Болгарія надала можливість школам перейти на онлайн освіту. Можливість поновити окремі обмеження обговорюють і у Франції, де кількість заражень перевищила 50 000 у неділю.

У США – нова хвиля поширення коронавірусу. Тут зареєстрували 83 718 нових випадків заражень за добу в суботу, що порівняно з рекордним показником заражень у п’ятницю на рівні 83 757 випадків. Пандемія коронавірусу продовжує зачіпати і Білй дім. У п‘ятьох представників служби віце-президента США Майка Пенса виявлено коронавіруc.

А в австралійському Мельбурні влада оголосила про зняття обмежень. В неділю в окрузі Вікторія не було виявлено жодних нових випадків заражень на COVID-19 і жодних смертей від хвороби. «Маємо нуль випадків за такої великої кількості тестувань», – заявив прем‘єр-міністр округу Вікторія Деніел Андрюс. Він привітав мешканців округу з дотриманням карантинних обмежень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *