У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

До Львівської обласної ради проходять 9 партій.

Прохідний бар’єр на виборах до Львівської обласної ради, за попередніми даними, долають 9 партій. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна» із посиланням на джерело близьке до Львівської обласної територіалньої виборчої комісії.

Фото https://suspilne.media

За даними джерела, уже оброблено 99% протоколів.

Найбільшу підтримку виборців отримала партія «Європейська Солідарність», яка набрала майже 31% голосів. Із суттєвом відривом на другому місці – партія «Слуга народу», за яку проголосували 9,5% виборців, на третьому – «Об’єднання «Самопоміч» – 8,7%.

За ВО «Батьківщина» проголосували 7% виборців; партію «Голос» – 6,6%. ВО «Свобода» отримала 6% голосів виборців, «Народний рух України» і «Українська Галицька партія» по 5,6%, «За майбутнє» – 5,3%.

 Фото https://zaxid.net

Два народні депутати Тарас Батенко та Ярослав Дубневич, отримують право стати депутатами Львівської облради від партії «За майбутнє», яка за попередніми даними долає прохідний бар’єр. Проте наразі невідомо, чи Батенко і Дубневич відмовляться від мандатів депутатів Верховної Ради для роботи у Львівській облраді. Раніше Тарас Батенко заявляв, що у разі, якщо партія заведе потужну фракцію у Львівську облраду, він претендуватиме на посаду голови обласної ради. В іншому випадку, він не бачив змісту бути рядовим депутатом облради.
 

Право стати депутатом обласної ради отримає і депутат Верховної Ради Михайло Цимбалюк, який очолював виборчий список «Батьківщини», що за попередніми даними також долає прохідний бар’єр.

Нагадаємо, явка на місцевих виборах на Львівщині склала 43%.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *