Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Новою настоятелькою запорізького монастиря призначено сестру Лукію Мурашко

25 жовтня, після Архієрейської Божественної Літургії в храмі святого Володимира в місті Запоріжжі владика Степан Меньок, екзарх Донецький, подякував сестрі Євстахії за служіння та представив спільноті вірних нову ігуменю сестру Лукію Мурашко.

Дякуючи сестрі Євстахії, єпископ зазначив, що за короткий час свого перебування в Запоріжжі сестра відзначилася багатьма чеснотами: «Хоч Ви, сестро Євстахіє, сповняли своє служіння недовгий час, але за цей рік ми всі встигли Вас полюбити. За цей час Ви побачили і відчули, чим є Схід України з його викликами і потребами, вірю, що цей досвід був корисним і Ви зможете користати з нього в майбутньому. Дякую Вам за служіння, за працьовитість, послух, за те, що попри обов’язки ігумені Ви знаходили час, щоби дбати про красу Божого храму, за відповідальне ставлення до дорученого Вам Церквою служіння».

Владика також побажав сестрі успіхів на новому місці служіння та підкреслив, що уряд дорадниці провінційної настоятельки є нелегкою та відповідальною працею.

«Сестра Євстахія отримала нове служіння – тепер вона буде сповняти обов’язок однієї з чотирьох дорадниць протоігумені матері Даниїли. Цей уряд не є легким. Щоб добре радити, треба мати високий рівень відповідальності, а також просити в Бога про мудрість. Цієї Божої мудрості ми сьогодні бажаємо нашій дорогій сестрі Євстахії!», – мовив архієрей.

До слів владики Степана долучився настоятель храму святого Володимира отець Андрій Бухвак, який також висловив подяку сестрі Євстахії за працю, за готовність послужити та за опіку над сестрами.

Після слів подяки єпископ представив спільноті вірних нову ігуменю монастиря святих апостолів Петра і Павла сестру Лукію Мурашко. Владика побажав сестрі-настоятельці витривалості в служінні, наснаги, Божого благословення та опіки Пресвятої Богородиці, зауваживши, це нове місце, де буде сповняти свій уряд сестра Лукія, не є простим, адже люди в цій місцевості є по-особливому спраглі Божого Слова і потребують особливою опіки Церкви.

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *