У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Блаженніший Святослав: «Дуже просимо людей старших 65-ти років залишатися вдома»

На прохання наших медиків і представників органів державної влади я хочу до вас звернутися з окремим закликом і проханням. Тепер, коли ми бачимо як нова хвиля хвороби накриває Україну, дуже просимо людей старших 65 років, якщо це можливо, то максимально залишатися вдома. До цього закликав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Глава Церкви наголосив, що за словами медиків, якщо лише на 5% зменшиться рух старших осіб за межі своїх домівок, то на 75% зменшиться кількість смертельних випадків коронавірусної хвороби.

«До вас молоде, сусіди, волонтери звертаюся з проханням подбати про людей золотого віку. Як йдете купляти собі продукти, то спитайте чи їм щось потрібно. Допоможімо тим людям із найбільш вразливої групи залишатися максимально в безпеці. Тоді разом при помочі нашої християнської і громадянської відповідальності і свідомості ми зможемо побороти цього невидимого ворога», – переконаний Отець і Глава УГКЦ.

«Усім бажаю міцного здоров’я і відчути благословляючу Господню десницю, яка простягнена кожному і кожній з нас», – додав на завершення Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *