Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Капелан Київської Архиєпархії о. Віталій Воєца передав засоби гігієни Госпіталь ЗСУ та в Київську міську дитячу клінічну лікарню №1

27 жовтня 2020 року, військово-медичний капелан Київської Архиєпархії Протоієрей Віталій Воєца передав засоби гігієни й пральний порошок у Госпіталь ЗСУ та в Київську міську дитячу клінічну лікарню №1.

Про це душпастир повідомив у своїй сторінці фейсбук: «В Центральний Госпіталь ЗСУ м. Києва, Ірпінський Госпіталь ЗСУ та Дитячу клінічну лікарню №1 м. Києва, передали "ARIEL Авт. Гель в капсулах" різних видів для прання. Також "Памперси" та "Пелюшки" для дорослих у відділення Неврології та відділення Реанімації Нейрохірургії в Центральному Госпіталі ЗСУ м. Київ».

Душпастир наголосив, що: «Важливо усім нам і надалі пам'ятати про потреби наших Захисників, маленьких пацієнтів та медиків, що ними опікуються!».

Він також висловив подяку благодійному фонду «Карітас-Київ», в особі Протоієрея Романа Сиротича, Синкела соціального служіння та Компанії "P&G" та МБФ "Карітас України". При цьому капелан додав, що о. Роман завжди активно сприяє допомозі тим, хто цього потребує.

Пресслужба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *