У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Митрополит Володимир Війтишин освятив дитячий садок у колишній резиденції Андрея Шептицького

У неділю, 25 жовтня, у селі Братківці на Івано-Франківщині місцева громада відзначила потрійне свято парафії, яке очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Архиєрей спільно з духовенством та вірними помолились Божественну Літургію з нагоди п’ятнадцятиліття освячення храму преподобної Параскеви.

У часі проповіді митрополит Володимир привітав усіх парафіян з визначним святом у їхній спільноті, адже завдяки їхнім зусиллям вдалось спорудити новий та затишний храм.

Після Архиєрейської Божественної Літургії на парафіяльному подвір'ї відбулось освячення наріжного каменю для будівництва нової парафіяльної резиденції в с. Братківці.

Завершальними та не менш важливими моментами урочистостей стали відкриття та освячення дитячого садочка, який розмістився у відреставрованій і відремонтованій резиденції митрополита Андрея Шептицького. Споруда з 1886 року, але добре збереглася. В цій будівлі був написаний знаменитий лист Митрополита Андрея «До моїх любих гуцулів». Владика Володимир Війтишин також освятив пам'ятну дошку, де вказано: «Саме тут єпископ Станиславівський Андрей Шептицький (29.07.1865 – 01.11.1944) написав V Пастирський лист «До моїх любих гуцулів!», виголошений у місцевій церкві в день св. Архистратига Михаїла 21 листопада 1900 р. Б.». Тому, як нагадування про це, на фасаді будівлі встановили пам’ятну дошку.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *