Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

На Франківщині на хабарі затримали переобраного голову ОТГ.

В Івано-Франківській області правоохоронці затримали на хабарі двох чиновників однієї з територіальних громад, повідомили у департаменті комунікацій Нацполіції. Одним із затриманих виявився голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк, який за попередніми даними, був переобраний на місцевих виборах.

Фото www.facebook.com/DSI.police.ukraine

Голова ОТГ у змові з начальником одного з відділів ОТГ вимагали у громадянина 22 тис. грн за безперешкодне надання у власність земельної ділянки площею близько 1,5 га для ведення сільського господарства з подальшим облаштуванням його під ставок.

Голову ОТГ затримали одразу після одержання 500 доларів США неправомірної вигоди.

«Раніше поліцейські задокументували факти отримання 3 і 5 тис. грн начальником одного з відділів ОТГ як «авансових платежів». Останню частину хабара – 500 доларів – одержав голова територіальної громади, після чого був затриманий правоохоронцями», – йдеться у повідомленні поліції.

Народний депутат Ігор Фріс у своєму відеозверненні повідомив, що мова йде про переобраного голову Олешанської ОТГ Богдана Двояка.

«Це колишній голова села Олеші. Ми знайшли людину, яка могла би з ним поборотися за місце голови – це атовець Микола Дземан. Він програв пану Двояку 400-500 голосів. І через один день після народного волевиявлення національна поліція разом із департаментом стратегічного розслідування затримала людину, яка виграла вибори і розказувала, яким він буде чесним головою ОТГ, на хабарі в 500 доларів за земельні ділянки. Ще не були навіть оголошені результати виборів, а людину вже затримали на хабарі. От як ви думаєте, що повинно сьогодні відбутися в Олешанській ОТГ?», – зазначив Фріс.

Фото https://gk-press.if.ua

Виборці Богдана Двояка у соцмережах почали висловлюватися, що це затримання є політично вмотивованим. Зокрема, родичка затриманого Галина Бучинська-Двояк написала: «Ми всім щиро дякуємо за підтримку та довіру. Всі , хто знає Богдана Володимировича ніколи не повірить, що він міг взяти хабар. Поки Двояк Б.В. знаходиться у слідчому ізоляторі, він не може довести свою невинність. Ми вважаємо, що причетним до цієї ганебної ситуації є голова Тлумацької РДА».

Вона закликала влаштувати акцію на підтримку Двояка біля Тлумацької райдаміністрації у четвер, 29 жовтня.

«У поліцейських було достатньо підстав і доказів, щоб затримати особу у порядку ст. 208 КПК України, оскільки дану особу поліцейські Івано-Франківщини застали під час вчинення злочину. Наразі триває досудове розслідування за ч. 3 ст.368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України. Слідчі поліції здійснюють досудове розслідування об’єктивно та неупереджено», – заявила поліція Івано-Франківьсокї області у коментарі до цього допису.

Зазначимо, що Олешанська ОТГ утворена у 2017 році. До неї належать п’ять сільських рад – Олешанська (Олеша і Соколівка), Будзинська (Будзин, Мостище, Одаїв і Суходіл), Делівська (Делева і Луг), Долинська та Озерянська.

54-річний Богдан Двояк вперше очолив Олешанську ОТГ після виборів у 2017 році. Тоді він балотувався як самовисуванець. Загалом Олешанську сільську раду Двояк очолював з 2006 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *