У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Комфортні гуртожитки для морпіхів

На базі військового містечка 35 окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського 125 військовослужбовців, які потребували поліпшення житлових умов, отримали кімнати в новому комфортному гуртожитку.
Від імені командування вітчизняного військового флоту особовий склад бригади привітав начальник штабу – перший заступник командувача ВМС України Андрій Тарасов: "Щоразу, коли я прибуваю до вас в бригаду, я бачу якісні зміни. Пам'ятаю, що було коли тільки перші підрозділи 137 батальону тут формувалися, а зараз повністю змінилася картина, і повірте, що це буде продовжуватись далі. Відкриття цього гуртожитку надав вам можливість отримувати задоволення від служби. Сподіваюсь на скоріше повернення всіх наших хлопців, які зараз виконують завдання в операції об'єднаних сил, щоб вони зайшли в наші нові будівлі і далі вже продовжували службу тут. В нас чітке завдання – забезпечити належні умови базування і перебування у містах постійної дислокації наших військовослужбовців."
Будівлі мають систему блочного типу – дві кімнати із загальним санвузлом і окремою душовою, у кожній кімнаті проживає до п’яти осіб. У помешканнях є нові меблі, побутова техніка та сантехнічне обладнання. На кожному поверсі передбачені пральня та сушарка, повноцінна кухня, оснащена необхідною сучасною технікою та їдальня. У кімнатах є все, що потрібно для комфортного проживання військовослужбовців. Сподіваємось, що найближчим часом весь особовий склад бригади буде забезпечений жилими приміщеннями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *