У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

На українсько-польському прикордонні відремонтували 13 км місцевих доріг.

До майбутнього пункту пропуску на українсько-польському кордоні Нижанковичі – Мальховіце відремонтували 12,4 кілометрів доріг. Модернізацію дорожньої інфраструктури з обох боків кордону здійснили у межах проєкту «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці», повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Фото https://loda.gov.ua

«Проект реалізовували упродовж трьох років спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» за фінансової підтримки Європейського союзу. Загальний бюджет – 2, 5 млн євро. Для Львівщини скерували понад 844 тис євро. Для успішного завершення проекту ми виділили цього року майже 12 млн грн з обласного бюджету», – повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Відтак, у прикордонному селі Нижанковичі  на Старосамбірщині відремонтували 6 доріг протяжністю 3,7 км доріг. Це – вулиці Гагаріна та Лесі Українки з прилеглими до них Першотравневою, Сонячною, Шкільною та Франка. Дороги облаштували бруківкою, освітленням та системою відеомоніторингу.

Фото https://loda.gov.ua

Ще 8,7 км місцевих доріг реконструювали у Перемишльському повіті у Польщі.

«Цей проєкт вкрай важливий, він дає можливість населенню гірського регіону скоротити час для перетину кордону та забезпечить безпеку руху автотранспорту. Переконаний його реалізація, безумовно, покращить умови для українсько- польського економічного, соціального та культурного розвитку», – зазначив Юрій Бучко.

Нагадаємо, перемовини про створення нового пункту пропуску у Нижанковичах ведуться від 2016 року. Попередньо планувалося, що це має бути не тільки автомобільний перетин кордону, а й пішохідний. На початку 2020 року міністерство фінансів Польщі анонсувало намір виділити 109 млн злотих (близько 680 млн грн) на будівництво пункту пропуску через кордон з Україною Мальховіце-Нижанковичі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *