У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

«Сі Бриз-2021» – в Одесі пройшла концептуальна конференція планування

Щорічні багатонаціональні військово-морські навчання стали основою підвищення рівня взаємосумісності національного флоту з силами країн-партнерів, удосконалення вишколу, готовності до спільних дій за стандартами НАТО, а у підсумку – розвитку України, як морської держави.
Планується, що у липні наступного року у спільних військово-морських навчаннях візьмуть участь близько 20 країн. Сценарій майбутніх навчань поки є таємницею, втім головна мета визначена – з огляду на агресивні дії РФ – підготувати органи військового управління до самостійного і спільного керування масштабними операціями на морі, відпрацювати готовність управління силами за стандартами НАТО і взаємосумісність підрозділів та кораблів заради підтримання безпеки у Чорному морі.
Заступник керівника навчань "Сі Бриз-2021" з української сторони Олександр Орєхов розповів, що через карантинні обмеження конференція проводилась в онлайн.
До країн, які беруть участь у навчаннях щороку, можуть приєднатися Японія, Данія та Бразилія. Представники цих держав взяли участь у конференції і розглядають таку можливість. Це свідчить про те, що формат заходу набуває популярності.
Карантинні обмеження на даному етапі не прораховуються. За словами заступника керівника навчань Олександра Орєхова, простіше буде відмінити якийсь із етапів, аніж додати.
Також учасники заходу узагальнили інформацію щодо сил та засобів, механізми взаємодії, визначили навчальні питання, райони проведення, основні елементи та терміни наступних етапів з планування навчання. Під час роботи плануючих груп провели уточнення штатів багатонаціонального морського штабу навчання та штабу керівництва навчанням, планів і завдань на міжконференційний період та визначення завдань на головну плануючу конференцію.
Організаторами і головуючими у навчаннях традиційно будуть Україна й США, вже відомо, що американська сторона буде представлена засобами і силами 6-го флоту, а з нашого боку, окрім національних ВМС, до заходу приєднаються представники Державної прикордонної служби України, Нацгвардії України та антитерористичного центру при Службі Безпеки України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *