У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Посли G7 підтримали антикорупційні зусилля Зеленського

Посли країн «Великої сімки» висловили підтримку прагненню президента України Володимира Зеленського зберегти антикорупційні реформи.

З такою заявою дипломати виступили після зустрічі з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком в п’ятницю.

«Під час зустрічі з керівником офісу президента Андрієм Єрмаком посли G7 висловили підтримку прагненню президента зберегти антикорупційні реформи та вкотре підтвердили, що судова влада, вільна від зовнішнього впливу, є фундаментальним стовпом успішної демократії», – йдеться у дописі у Twitter.

Основною темою зустрічі стали події, пов‘язані з рішенням суддів Конституційного суду, повідомили в Офісі президента. Єрмак запевнив: «Була забезпечена безперебійна роботи реєстрів НАЗК і було заявлено про те, що всі антикорупційні органи України, включаючи НАЗК, НАБУ та інші – вони є й будуть працювати».

Рішення Конституційнго суду України про неконституційність статті Кримінального кодексу, що передбачала кримінальну відповідальність за надання неправдивої інформації в деклараціях про доходи, а також стосовно обмеження деяких повноважень НАЗК, викликало протести в Україні та занепокоєння міжнародної спільноти щодо ризиків згортання антикорупційних реформ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *