У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

В ході спецоперації військові США звільнили американця, викраденого в Західній Африці

Елітний спецпідрозділ Морських піхотинців США провів спецоперацію із звільнення американського громадянина, якого тримали в заручниках озброєні особи в Нігерії. Про це заявили в Пентагоні США.

Філіпа Нейтана Уолтона було викрадено з його ферми в Нігері, в Західній Африці у вівторок. Збройні викрадачі звернулись за викупом до родини жертви, повідомляють ЗМІ.

«Сили США провели операцію з порятунку заручника зранку 31 жовтня на півночі Нігерії, з метою звільнення американського громадянина, якого утримувала в заручниках група озброєних осіб», – повідомив речник Пентагону.

Президент США Дональд Трамп привітав успішну операцію.

«Вчора хоробрі воїни нашої країни врятували американця, який був заручником в Нігерії. Наша країна вітає хоробрих солдатів, які провели відважну операцію і відзначає повернення у безпеку ще одного американського громадянина!» – написав Трамп у Twitter.

«Військові США провели визначну операцію зі звільнення громадянина США, якого захопили в заручники в Нігері і повернули його до родини», – заявив Помпео.

«Ми ніколи не покинемо будь-якого американця, якого захопили в заручники», – йдеться у відповідній заяві Держдепу.

«Цей американський громадянин перебуває в безпеці під піклуванням Міністерства оборони США. Жодного військового США не було поранено в ході операції», – заявили в Пентагоні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *