Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

В Миколаєві завершились навчання “Warrior Watcher-2020”

Продовж двох тижнів учасники знайомились з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО. Після завершення теоретичного курсу було відпрацьовано практично на картах плани охорони та оборони аеродромів. Учасники навчань поділились на 3 синдикати, кожен з яких відпрацьовував дії сил коаліції із забезпечення різних аеродромів на території умовного кризового району за трьома кардинально відмінними сценаріями.
За легендою, силам коаліції протидіють групи сепаратистів, що фінансуються і озброюються з боку місцевого наркокортелю. Відповідно до стандартів альянсу, необхідно протидіяти загрозам не на території об’єкту, а на підступах до нього. Тож українські військові, розібравшись в місцевості, спланували блокування стратегічних висот, а також особливо загрозливих напрямків, таких як – місця зльоту та посадки літальних апаратів, диспетчерська вишка, тощо, перевірку території поблизу аеродрому авто та морськими патрулями, агентурну розвідку в населених пунктах, резервні засоби посилення у разі нападу.
Охорону і оборону більшості аеродромів в Україні здійснюють саме Повітряні Сили, тож наступного року є плани провести ці навчання на території летовища, аби в реальній обстановці розглядати варіанти відбиття загроз.
Україна зацікавлена у поглибленні воєнно-політичного діалогу з Великою Британією та високо цінує моральну підтримку та матеріально-технічну допомогу, які Уряд, народ та Збройні Сили Великої Британії продовжують надавати нашій державі в непростий історичний період. Тож проведення подібних навчань сприятимуть зміцненню боєготовності українських військових авіаторів, зокрема морської авіації та дружніх відносин між нашими країнами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *