Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Митрополит Володимир Війтишин візьме участь при передачі апарату ШВЛ sv300 mindray ventilator до Центральної міської клінічної лікарні

Завдяки співпраці Мальтійської Служби Допомоги України та посольства Республіки Польща в Україні, Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня отримає найбільш сучасний апарат ШВЛ sv300 mindray ventilator.

В рамках проекту «Підтримка лікарні в Івано-Франківську в протидії COVID-19» за фінансування програми розвитку МЗС Польщі "Польська Допомога" Мальтійська Служба Допомоги України передасть найсучасніший на цей момент ШВЛ sv300 mindray ventilator.  Це сучасний апарат, який легко налаштовується, експлуатується та універсальний у використанні.

Окрім апарату Мальтійська Служба Допомоги передасть лікарні: пульсоксиметри – 160 шт, безконтактні термометри 260 шт, один палет засобів дезінфекції, маски та одноразові рукавиці. Всього разом на мільйон гривень. Допомога стала можливою завдяки співпраці МСД України та Посольства Республіки Польща в Україні. 

Передача матеріалів відбудеться, у середу, 4 листопада, об 11.00 перед приймальним відділенням.  На заході будуть присутні: керівництво ЦМКЛ, представники Посольства РП, міська влада, Митрополит Володимир Війтишин та представники МСД.

Контактний телефон – 050 373 47 55 Роман Яручик, керівник МСД

Мальтійська Служба Допомоги
м. Івано-Франківськ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *