У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

У Харківському Екзархаті розпочалася акція “Нагодуй бідного”

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 3 жовтня 2020 р., під час форуму соціального служіння УГКЦ на тему «Соціальне служіння людині», проголосив акцію «Нагодуй бідного».

1 листопада дана акція розпочалася у Харківському Екзархаті. Екзарх Харківський Владика Василій заохотив вірних проявити своє милосердя і принести до храму продукти тривалого зберігання для потребуючих.

«Папа Франциск встановив День бідного, щоб звернути увагу на потребуючу людину у різних її видах. Цього року День бідного проходитиме 15 листопада. Ми хочемо провести акцію під назвою „Нагодуй бідного“. У кожній парафії ми просимо створити foodbanks. Просимо всіх принести до храму харчі, які можуть зберігатися. Крупи, макарони, олію, які можна було б зібрати і при потребі нагодувати голодного. Такі збірки робить Католицька Церква по цілому світі. Дуже би хотів, щоб ця акція стала конкретним способом, як ми засвідчимо нашу віру в непростих обставинах пандемії кінця 2020 року», — закликав Отець і Глава УГКЦ. (Джерело)

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *