Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

У Львові презентували сайт, присвячений митрополиту Андрею

1 листопада 2020 року в Митрополичих садах, що у Львові на площі Святого Юра, презентували інтернет-портал «Митрополит Андрей Шептицький».

Тут публікуватимуть матеріали, дотичні до життя і служіння митрополита. До наповнення сайту залучать закордонні наукові представництва.

«Дякую усім, хто долучився до створення сайту і долучатиметься до його наповнення. Також надіємося, що і ви, тут присутні, будете дописувати і розвивати сайт… Сайт вже працює, вже розмішені архиєпархіальні вісті з 1882 року, тому можете з цього користати. Хай сайт працює на швидку беатифікацію праведного митрополита Андрея Шептицького», — зазначив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк.

Засновником сайту є Львівська архиєпархія УГКЦ, підтримку сайту здійснюватиме «Фундація духовного відродження».

Головне завдання сайту — наблизити постать митрополита Андрея і глибину його послань, промов, розпоряджень до людей,  наголошують у Львівській архиєпархії УГКЦ. Тому сайт запускають у ювілейний рік відзначення 155-річчя від дня народження праведного митрополита Андрея і 76-ту річницю його переходу до вічності.

«Організаційний комітет 155-ліття від дня народження митрополита Андрея вирішив запустити окремий інтернет-портал, де будуть розміщувати основні базові матеріали для того, щоби пізнати глибину думки і навчання митрополита Андрея, а опісля її застосовувати. Насамперед, ми спрямовуємо погляд на базові оригінальні матеріали: архівні, а також друковані», — повідомив синкел у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юстин Бойко.

Для того щоб представлена на сайті інформація була якомога яскравішою і ціліснішою, налагодили співпрацю з Львівським державним історичним архівом і Львівською національною бібліотекою імені Стефаника. Там сканують матеріали, дотичні до життя і служіння праведного митрополита, а опісля всі охочі, зокрема молоді науковці, зможуть легко їх знайти на сайті.

На сайті розміщуватимуть також твори про митрополита Андрея, новини, які стаються у світі щодо його особи, а також повідомлятимуть інформацію щодо беатифікації митрополита Андрея. До наповнення інтернет-порталу залучать також закордонні наукові представництва, зокрема ведуть співпрацю із середовищами у Римі, а також інших країнах, які митрополит Андрей свого часу відвідував. Також розміщуватимуть багато фотографічного матеріалу.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://city-adm.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *