В Одесі відбулася друга навчальна зустріч катехитів

З 30 жовтня по 1 листопада в Одесі відбувся черговий курс навчання для катехитів Одеського екзархату УГКЦ за програмою Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету.

На зустріч, яка відбувалася в приміщенні дитячого українського центру "Молода гвардія", прибули студенти з п’яти деканатів екзархату.

Протягом цих двох днів, майбутні катехити прослухали 9 лекцій із двох дисциплін. "Вступ до Літургіки" викладав завідувач кафедри літургійних наук УКУ о. д-р Василь Рудейко, а літургійний спів – викладач Літургійного співу в УКУ Мар'яна Горін.

Під час лекцій студенти знайомилися з історією та літургійним богослов'ям Церков візантійської традиції а також навчалися співу Божественної Літургії. Доброю нагодою для практичного засвоєння отриманих знань стала Божесвенна Літургія, яку о. Василь Рудейко відслужив у співслужінні з о. Віталієм Бурчином. Самі ж студенти супроводжували її співом.

Пригадуємо, що трирічний курс аудиторно-дистанційно-заочної форми навчання для катехитів Одеського екзархату УГКЦ розпочався 26 вересня цього року. Наступна навчальна зустріч для катехитів відбудеться у місяці листопаді в Одесі.

Пресслужба Одеського екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *