У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Як поєднати солідарність з душами померлих і з братами у вірі?

Як поєднати солідарність з душами померлих і з братами у вірі?
Відповідь на це запитання пропонує Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі», збираючи пожертви на служіння Святих Мес для священиків, які служать у важких обставинах.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Поминльні дні – це нагода для солідарності з тими нашими попередниками у вірі, які відійшли з цього світу й потребують наших молитов, уже неспроможні молитися самі за себе. Але ця солідарність з душами в чистилищі може стати також актом солідарності з переслідуваними братами й сестрами тут на землі, або з тими, які свідчать віру у непростих матеріальних обставинах. Яким чином? Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі» заохочує вірних усього світу пом’янути своїх померлих, замовивши служіння заупокійного Євхаристійного богослуження у переслідуваних і вбогих священиків, складаючи для них невелику матеріальну пожертву.

Допомога для сорока тисяч священиків у світі

На сайтах фундації створено спеціальну сторінку, де можна залишити молитовне намірення та пожертву. Ініціатива з великим успіхом повторюється протягом багатьох років. Вистачить згадати, що протягом 2019 року в наміреннях жертводавців було відслужено 1 мільйон 378 тисяч 635 Служб Божих, а допомогу отримали 40096 священиків.

Допомога у вкоріненні Євангелія

Кармелітанин о. Раймонд Абдо, що очолює провінцію Ордену в Лівані, а саме християнам у цій країні присвячено особливу увагу в рамках цьогорічної акції, звертаючись до доброчинців через інтерв’ю для Vatican News зауважив, що вони не лише допомагають своїм померлим і священикам, які служать Святі Меси, але також допомагають вкорінювати Євангеліє у тих країнах світу, де не є легко виражати свою віру в Христа. «Ці пожертви, – додав він, – є також свідченням Церкви, що в усіх частинах світу перебуває в сопричасті».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *