Глава УГКЦ висловив глибокі співчуття та повну солідарність з жителями Відня з причини вчинених терактів

Листа зі співчуттям та запевненням про молитву Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, надіслав на ім’я Його Еміненції Крістофа кардинала Шенборна, архиєпископа Відня, та Його Преосвященства Франца Лакнера, архиєпископа Зальцбурга і президента Австрійської єпископської конференції.

Фото: MTI/EPA/Christian Bruna

«Вчора ввечері ми отримали з Австрії жахливі повідомлення про напад на невинних перехожих у центрі Відня. Від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви дозвольте висловити наші глибокі співчуття та повну солідарність з жителями Відня. З глибоким занепокоєнням ціла наша Церква молиться за жертви та їхні сім'ї, а також задіяні сили безпеки», – стверджує Глава УГКЦ, звертаючись до католицьких ієрархів Австрії.

У листі-співчуття Блаженніший Святослав також відзначає, що австрійське суспільство протягом багатьох років було надзвичайним свідком основних цінностей солідарності, братерської єдності, спільнотності та уваги до іншої особи. А тому вчорашній теракт проти невинних людей на цьому тлі здається «неймовірним і особливо болючим».

«Ми молимось, щоб ні ненависть, ні насилля не оселились у серцях австрійців, але щоб любов, мир і радість у Святому Дусі наповнювали їхні серця», –  пише Глава УГКЦ , вкотре запевняючи Його Еміненцію кардинала Шенборна та Його Преосвященство архиєпископа Лакнера як у власній молитві, так і молитві всієї Української Греко-Католицької Церкви за жителів Відня, особливо тих, які постраждали від терактів.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *