У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

США офіційно припинили участь у міжнародній Паризькій кліматичній угоді

Сполучені Штати 4 листопада 2020 року офіційно вийшли з міжнародної кліматичної угоди, що була укладена 2015 року в Парижі.

Президент Дональд Трамп назвав угоду шкідливою для американської економіки і оголосив про вихід США з неї 2017 року, але умови угоди передбачали очікувальний період для учасників перед остаточним припиненням участі.

США – єдина країна з 197 підписантів Паризької угоди, яка вирішила вийти з неї.

«Вихід США створить діру у нашій системі, а також у всесвітніх намаганнях досягти цілей Паризької угоди», – сказала Патриція Еспіноза, виконавчий секретар Конвенції ООН щодо кліматичних змін.

Вона також зауважила, що Сполучені Штати залишаються серед учасників Конвенції, і що та організація буде «готова сприяти будь-яким намаганням США знову приєднатися до Паризької угоди».

Претендент на президентську посаду Джо Байден обіцяв, що у разі його перемоги на виборах, Америка повернеться до угоди.

Сполучені Штати друга країна світу за обсягами викидів в атмосферу газів, які на думку науковців підштовхують зміни клімату.

Більшість науковців вважають, що світ повинен різко і швидко зменшити викиди, щоб уникнути катастрофічних наслідків глобального потепління.

Європейський Союз, Китай, Японія та Південна Корея останнім часом оголосили, що докладуть зусиль для зменшення викидів вуглецю навіть з випередженням своїх раніше оголошених зобов’язань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *