У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

До парламенту США вперше в історії обрали українку

Уродженка Носівки на Чернігівщині, представниця Республіканської партії Вікторія Спарц, перемагає на виборах у Палату представників Конгресу США від 5 округу штату Індіана. Її головним гаслом стало «Зупинимо соціалізм!».

Про це повідомляє The New York Times.

Видання зазначає, що Спарц народилася в Україні в часи Радянщини та використала свою історію, щоб потрапити до палати Конгресу.

На нинішніх виборах Спартц обрали як конгресвумен Палати представників США від 5 округу штату Індана. Перша українка за походження балотувалася від Республіканської партії та випередила свою найближчу суперницю демократку Крістіну Хейл на 6 відсотків. За Спартц проголосувало 187 тисяч виборців, проте цифра точно буде змінюватися, адже підраховано 89% протоколів.

Місце у Конгресі від цього штату звільнила республіканка Сьюзен В. Брукс, яка вийшла на пенсію. Демократи сподівалися розширити свою підтримку і, роблячи ставку на те, що виснажена підтримка Дональда Трампа потягне республіканців за собою.

Видання додає, що Спарц відкрито зверталася до республіканських виборців, попереджаючи про небезпеку соціалізму та відіграючи свою позицію бізнеследі. Врешті-решт, це перенесло їй достатню кількість голосів сільських, консервативних виборців у окрузі.

Довідка: Спарц переїхала до США 21 рік тому, у 2000-му, та отримала американське громадянство. Відомо, що вона викладала у Бізнес-школі Келлі Індіанського університету, а також обіймала посаду заступниці голови Республіканської партії округу Гамільтон.

Джерело: Громадське радіо

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *