У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Папа: Війна – заперечення всіх прав й агресія проти довкілля

Папа: Війна – заперечення всіх прав й агресія проти довкілля
У контексті Міжнародного дня запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів Папа нагадав, що справжній розвиток вимагає зусиль задля запобігання війнам.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Війна – це заперечення всіх прав та драматична агресія проти довкілля. Якщо хочемо справжнього цілісного людського розвитку для всіх, необхідно невтомно тривати в зусиллях, спрямованих на запобігання війні».

Ці слова, що почерпнуті з енцикліки «Fratelli tutti», з’явилися у Твіттері Святішого Отця в п’ятницю, 6 листопада 2020 р., в день, коли, починаючи від 2001 року, відзначається Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів.

Завданням цього дня, проголошеного ООН, є посилити чутливість міжнародної спільноти до шкідливих наслідків, які навколишньому середовищу завдають збройні конфлікти. Бо війни не лише відбирають життя у солдатів і мирного населення за допомогою зброї, але вбивають чи створюють загрозу для життя, знищуючи природні ресурси, унеможливлюючи обробляти сільськогосподарські угіддя, причиняючись до опустелення та знеліснення, а також до викидів токсичних речовин.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *