У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

На Львівщині учасники акції #SaveФОП влаштували перекриття міжнародних трас.

На Львівщині сьогодні, 9 листопада, учасники всеукраїнської акції протесту #SaveФОП о 11:00 перекрили рух транспорту на міжнародних трасах. Вони виступають проти запровадження касових апаратів для малого бізнесу та нових штрафів.

Фото www.facebook.com/lvivpolice

Зокрема, на 6-му кілометрі автодороги «Західний обхід м. Львова» близько 200 осіб ходили по пішохідному переході. Автодорога була перекрита в усіх напрямках, повідомила речниця патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій.

Фото www.facebook.com/lvivpolice

За її інформацією, на 616-му кілометрі автодороги М-06 «Київ-Чоп» біля Стрия близько 150 осіб перекривали рух автотранспорту, постійно ходячи по пішохідному переходу. Автодорога М-06 «Київ-Чоп» була перекрита на 527-му кілометрі: близько 70 осіб ходили по пішохідному переходу. Автодорога М-09 «Львів – Рава-Руська» була перекрита на 150-му кілометрі: близько 50 осіб ходили по пішохідному переходу.

Також відбувся протест на трасі Краківець. На 49-му кілометрі автодороги М-10 «Львів – Краківець» поблизу Яворова по пішохідному переходу рухалося близько 50 осіб.

Фото www.facebook.com/sambirgazeta

Акцію протесту з вимогами ініціативи #SaveФОП влаштували і підприємці в Самборі, щоправда доріг не перекривали, повідомив Роман Стиранка на facebook-сторінці «Самбірських вістей».

На місцях працювали екіпажі патрульної поліціії та слідчо-оперативні групи. Перекриття трас тривало близько пів години, опісля протестувальники розійшлися.

Протестуючі підприємці вимагають зберегти спрощену систему оподаткування та не вводити для ФОПів реєстратори розрахункових операцій (РРО) і штрафів за помилки у роботі із ними. Відтак учасники акції вимагають скасувати розгляд законопроектів №385031 і №385032 у Верховній Раді. Натомість підприємці вимагають від Верховної Ради прийняття законопроєктів №№3853-1(2), 3993, які скасовують обов’язкові РРО для спрощенців та норму про так званий кешбек.

Серед інших вимог підприємців – проведення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції та запровадження мораторію на усі види перевірок малого бізнесу.

Короткотермінові перекриття важливих доріг у межах #SaveФОП планують проводити до 17 листопада. Якщо до 21 листопада Верховна Рада не ухвалить законопроєктів №№3853-1(2), 3993 за основу та в цілому, протестуючі планують вдабтися до довготермінового перекриття міжнародних трас в Україні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *