Папа прийняв на аудієнції місіонера, звільненого після дворічного полону

Папа прийняв на аудієнції місіонера, звільненого після дворічного полону
Своїми враженнями від цієї зустрічі священик поділився з нашими колегами.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Глибока вдячність і неймовірне зворушення. Так отець П’єрлуїджі Маккаллі, місіонер із Товариства Африканських Місій, звільнений на початку жовтня із джихадистського полону, розповідає про зустріч з Папою Франциском, який прийняв його у понеділок, 9 листопада 2020 року.

«Це була прекрасна зустріч, – розповів місіонер в інтерв’ю для VaticanNews. – Я дуже зворушився, особливо, коли розповідав Папі про те, що пережив, а тоді ввірив його молитві, насамперед, спільноти, в яких я жив, які тепер понад два роки позбавлені присутності місіонера та священика. Я сказав Папі, щоб у молитві пам’ятав про Церкву в Нігері. Папа був дуже уважним, слухаючи мене. Я подякував йому за те, що він молився за мене разом з усією Церквою, і за “Ангел Господній” у Всесвітній місійний день, коли він закликав площу оплесками привітати моє звільнення. Як подякував йому, а він мені відповів: “Ми підтримали тебе, але ти підтримав Церкву”. Мені не вистачило слів: я – малий місіонер, а він мені сказав такі слова… дійсно, не маю слів».

Дворічне перебування в полоні стало для о. П’єрлуїджі Маккаллі школою, в якій він усвідомив, що бути місіонером означає, насамперед, перебувати на молитві, і що «майбутнє в Божих …

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *