Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

У Турійську Луцького екзархату вірні УГКЦ вперше відсвяткували храмовий празник

8 листопада Церква молитовно прославляє пам’ять св. великомученика Димитрія Солунського. Цього святого вшановують не лише на своїй батьківщині, але й на землях України.

З поміччю Божою на Волині, у містечку Турійськ, буде зведено храм, що носитиме ім’я цього славного Солунського чудотворця і мироточця. У 2018 році на місці майбутньої святині екзарх Луцький Йосафат Говера освятив хрест. Через два роки, цієї погожої сонячної неділі, біля підніжжя хреста вперше відбулось богослужіння престольного празника. Соборну відправу малого водосвяття та акафісту до св. Димитрія здійснили священники Луцького екзархату о. Іван Дутка, ієромонах Петро Ковальчук, ЗНІ, та о. Ігор Якимяк разом із вірними парафій Турійська, Ковеля та Іванич. Богослужіння відбувалось із дотриманням всіх карантинних вимог. Єдиним серцем і єдиними устами всі молільники благали Господа про благословення для Турійська, Волині і всієї України у скрутний час неоголошеної війни та небезпечної пандемії.

Наприкінці відправи всіх вірних та всю територію довкола майбутнього храму окропили свяченою водою. На згадку про перший храмовий празник кожен отримав іконку св. Димитрія мироточця. Побажаннями многоліття і співом величальної пісні на честь Солунського чудотворця завершились недільні святкування у Турійську.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *